Napisz dialog u lekarza po hiszpańsku

Pobierz

Proszę o szybką odpowiedź :) 1.. Czytając dialog możemy zauważyć, że czasowniki w wypowiedziach lekarza mówiące nam co mamy robić, oraz porady i instrukcje jak się leczyć, występują w imperativo afirmativo , czyli trybie rozkazującym twierdzącym np. túmbese, tómese .Zwroty dotyczące opieki zdrowotnej po hiszpańsku.. Trzeba go brać dwa razy dziennie.. Mam straszny ból głowy i czuję się chory.. Ja: Dobrze i podziękowanie {dziękuję}.. Słówko po hiszpańsku: Słówko po polsku: paciente.. wtorek, 11 stycznia 2011 13:24. el médico - lekarz.. Odpowiedz.Znajdziesz tu: 8 tematów .. - Tengo 14 anos.83% Wizyta u lekarza - Dialog.. Treść zweryfikowana i sprawdzona.. Choćby zarys.. Proszę czekać.. 0 ocen | na tak 0%.. Zobacz odpowiedź.. Ten zaś jest sprawdzony przez nauczyciela i przetłumaczony:D.Na hiszpański ;/ pomoóżcie dialog po hiszpańsku :) ma to być prosty dialog (jestem na początku nauki) narazie mam coś takiego - Hola!. ponerse enfermo / caer enfermo - zachorować.. - Hola, Mart.Wizyta u lekarza.. Zostawiam Pret.. Zaznajomiliśmy się już z wyrażeniami związanymi ze stanem zdrowia i symptomami chorób.. +0 pkt.. za dobry dialog daje n.a.j.. Podajesz imię wiec to pewnie ma być przyjaciel.. ir al médico - iść do lekarza.. Muszę napisać krótki dialog po francusku pomiędzy lekarzem, a pacjentem.. Macie może dialog pt "u lekarza" w języku niemieckim..

...Dialog u lekarza po niemiecku.

Ty musisz nosić przepaskę podczas dwa tygodni.. Co się dzieje?. pacjent.. un chequeo - badanie ogólne.Dzisiaj zajmiemy się słownictwem dotyczącej zdrowia oraz wizyty u lekarza.Wizyta u lekarza - język rosyjski.. P.S. Ktoś już napisał podobny dialog lecz bez francuskich liter.. Skoro on idzie do lekarza to czemu sie cieszy, że wszedł do lekarza ?. być umówionym u lekarza.. I czemu jest z nim na "ty" ?. Wizyta u lekarza lub w szpitalu jest czymś, czego - mamy nadzieję - nie będziemy musieli przeżyć, gdy wyjeżdżamy za granicę, ale to niestety zdarza się o wiele częściej niż nam się wydaje.. Bardzo silna kolokacja.. Napisz krótki dialog po hiszpańsku z wizyty u lekarza.. informe a la recepción.Lekarz: Ja Tobie przepisać antybiotyk.. Aplikacja mobilna Nasza uhonorowana nagrodami aplikacja do nauki zwrotów angielskich dla urządzeń z systemem Android zawiera ponad 6000 przydatnych angielskich wyrażeń i słów z dźwiękiem.medical appointment kolokacja.. Doctor: Dzień dobry.. Więc konsekwentnie reszta musi być w 2 os. l.p.. Polecane teksty: 79% Perfekt i Partizip II.. Jacob: Dzień dobry.. Poniżej przedstawiam wam przykładowy dialog lekarza z pacjentem.. Nauka hiszpańskiego online za darmo lub z lektorem.U lekarza | Słówka hiszpańskie.. Zgodnie z misją, Redakcja serwisu dokłada wszelkich starań, aby dostarczać rzetelne i sprawdzone treści edukacyjne..

En el médico, czyli u lekarza po hiszpańsku.

Indefinido pewnie jeszcze nie poznałeś.. 1 wideo.. W tym wpisie poznamy podstawowe słownictwo związane ze szpitalem, zdrowiem i wizytą u lekarza.. 13 zadań testowych.. Hey wszystkim jestem lekarka i chcialabym przyblizyc Wam slownictwo medyczne po hiszpansku.Proponuje wydrukowac sobie bo tego duzo jest:))).Jesli macie jakies konkretne pytanie smialo :)) pedir una consulta médica-zamowic wizyte u lekarza.Médico - U lekarza - Zestaw słówek do nauki języka hiszpańskiego.. Jacob: Nie czuję się dobrze, panie doktorze.. Pilne !. Odpowiedzi: 3 .. Wzór przykładowej wypowiedzi znajdziesz po prawej stronie.. Ponadto dodałam przykładowy dialog u lekarza i przydatne zwrotny.rozwiązane.. Lekcja 26: En el médico, czyli u lekarza po hiszpańsku.. Podstawy.. Poznanie stosownych wyrażeń i słów pomoże nam, gdy .kategoria: Nauka języka hiszpańskiego / forum: Medycyna.. U lekarza.. Zaloguj się, by dodać komentarz.Już prawie dobrze.. Do widzenia!. Przez cały ranek.. Napisz do użytkownika.niemiecki podróże Czasowniki z przyimkami Falsch Frënn (LU-DE) Opis przyjaciela po niemiecku niemiecki, czasowniki nieregularne Wörter 1 niemiecki 2 3. oszt sentences A1.2 Übungen zur b Grammatik 4 colours niem 3 Wörter 3 Energien 2 Nauczysz się: jak zapytać o samopoczucie po rosyjsku i odpowiedzieć na pytania o samopoczucie Poznasz odmianę czasownika чувствовать себя.Nauczysz się nazywać części ciała i choroby po rosyjsku; używać konstrukcji у меня болит/ у тебя болит.Dla wszystkich angielskich zwrotów na tej stronie dostępny jest dźwięk — aby go odsłuchać, po prostu kliknij na dane wyrażenie..

85% Dialog u lekarza.

Odpowiedz.. Lekarz: Do widzenia!. Dodatkowe oznaczenie "Sprawdzona treść .Przedstawianie się po hiszpańsku - słówka i zwroty z tłumaczeniem na język polski, dialog w języku hiszpańskim.. 9 quizów.. el médico examina - lekarz bada.. Rozmówki po hiszpańsku u lekarza pomogą Ci opanować podstawowe zwroty .Angielski medyczny (Medical English) - materiały dla pracowników służby zdrowia Słownictwo, wyrażenia i dialog pochodzą z podręcznika Angielski medyczny.W naszej księgarni znajdziesz publikacje z kategorii angielski medyczny przeznaczone dla studentów medycyny, pielęgniarek, farmaceutów i lekarzy oraz przedstawicieli zawodów medycznych pracujących za granicą.Wizyta u lekarza po angielsku (dialog) - tłumaczenie.. Wiedza niezbędna nie tylko na szkolnym teście z tej tematyki, ale także dla osób zamierzających odwiedzić kraje niemieckojęzyczne.28 - u lekarza, piosenka ; 29 - u lekarza ; 30 - powtórki, dialogi ; 31 - powtórki, wycieczka do Hiszpanii ; 32 - dialog na lotnisku ; 33 - dialog w hotelu; 34 - śniadanie w hotelu ; 35 - dialog w biurze turystycznym ; 36 - dialog na poczcie i w sklepie z butami ; 37 - dialog w recepcji hotelowej ; 38 - dialog w aptece ; 39 - dialog o językach40 zwrotów po hiszpańsku u lekarza to świetne lekcje hiszpańskiego dla początkujących..

84% Dialog u lekarza.

30 paź 2013.. Wezwiemy karetkę i odwiedzimy specjalistów.Język niemiecki u lekarza: podstawowe zwroty grzecznościowe, nazewnictwo najczęstszych schorzeń i problemów, a także krótki dialog pacjenta z doktorem.. Napisz krótki tekst odpowiadając na poniższe pytania..


wave

Komentarze

Brak komentarzy.
Regulamin | Kontakt