Opisz swoje ferie po angielsku

Pobierz

Wiecie może jaka jest miejscowość lub wieś która ma 4 km do Torunia?. OdpowiedzDyskusja na temat "Moje wakacje" - opis po angielsku na forum językowym Nie chce mi sięDostarczając odpowiedzi lub odpowiedzi na pytania Opisać po angielsku swoje ferie, w 100 słowach na teraz, daje naj, Pomogłeś studenci uzyskać odpowiedź mu potrzebne.. to hand in your resignation - wręczyć wypowiedzenie.Opisz swoje ferie po angielsku: w Past Simple i z tłumaczeniemDam naj:).. Twój adres email nie zostanie opublikowany.. Proszę zapoznać się z dyskusji i odpowiedzi na pytania Mam trudne zadanie potrzebne na jutro dużo punktów i naj Mam opisać swoje ferie po angielsku ja grałam w five nights at freddy's wychodziłam z znajomymi byłam 3 razy w kinie na Hobbicie bitwie… poniżej.. Znajomy jest ciekaw jak spedziles sylwka.. picturesque - malowniczy.. Opowiedz o: - miejscu zabawy - atrakcjach wieczoru-sposobie przywitania Nowego Roku-I wos in fantastic restaurant on the mountain.. to drive someone crazy - doprowadzać kogoś do szału.. Już po świętach Bożego Narodzenia wszyscy w szkole czekamy na zimową przerwę.. Po powrocie dzwonisz do koleżanki/kolegi w Londynie i mówisz: gdzie mieszkałeś/-łaś podczas pobytu w górach, jak wyglądał twój dzień, co ci się podobało najbardziej.Napisz e-mail do koleżanki w którym opiszesz swoje ferie: co robiłaś podczas feri, jaka była pogoda, zapytaj się koleżanki jak spędziła ferie, zaproś ją na wakacje do Polski.10..

"Moje wakacje" - opis po angielsku.

Podobne zadania.Opisz swój tydzień po angielsku uwzględniając Twój typowy dzień Jak pomagasz w pracach w domu, Co robisz w weekendy .. Emik135 February 2019 | 0 Replies .Napisz list do kolegi ze stanach zjednoczonych o tym jak spędziłes ferie swiąteczne.. święta.. z moich ferii ;D niektóre zdania powinny być w czasie present perfect .. i dyplom ;) z góry thix ;* <33Czy ktoś by mi mógł to przetłumaczyć na angielski: Drogi Pawle.. lake - jezioro.. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *4.. Mamy nadzieję że powyższy przykład pomoże Ci napisać Twój własny opis wakacji po angielsku.Przykładowy opis wakacji po angielsku.. zadanie dodane 20 lutego 2013 w Język angielski przez użytkownika niezalogowany [Szkoła podstawowa]Wpis na bloga po angielsku to jedna z tych form pisemnych, które pojawiły się na maturze z języka angielskiego dopiero niedawno.. to work overtime - pracować po godzinach.. spędziłam.. Zadanie jest zamknięte.. Autor zadania wybrał już najlepsze rozwiązanie lub straciło ono ważność.. Dodaj komentarz Anuluj pisanie odpowiedzi.. Opowiadamy sobie o naszych planach i patrzymy przez okno zastanawiając się, czy jest wystarczająco dużo śniegu żeby móc do woli zjeżdżać na sankach i nartach.Opisz swoje wakacyjne praktyki na oddziale chirurgii ogólnej po 1 roku kierunku lekarskiego na 250-300 słów po angielsku, opisz co robiłeś na.Opis wakacji po angielsku..

Spędzasz ferie zimowe w Anglii.

O ile w przeszłości to listy były najpopularniejszym medium w przekazie informacji, o tyle w dzisiejszych czasach to właśnie e-mail jest najczęściej używany, aby przekazać jakąś informację między osobami znajdującymi się w pewnej od siebie odległości.opis wakacji nad morzem po angielsku z tłumaczeniem poetyckie zyczenia slubne język angielski w przedszkolu sprawozdanie jak podziękować za podwyżkę jak narysować cipe wzór zaproszenia na pożegnanie emeryta plan lekcji do wypełnienia wydrukowania podziekowania za podwyżke mail pożegnalny wzór wymień w punktach etapy życia cezarego barykiopisz swoje wakacje po angielsku:) describe your last holiday(50-100słów)-past simple + tlumaczenie do tego poczebne mi to na teraz Zgłoś nadużycie.. unforgettable - niezapomniany.. prawie cale ferie spedzilem z moimi kumplami.poszlismy nalyzwy,do kina.a na koniec ferii udalem sie z rodzina do drugiej rodziny na trzy dni.ferie bardzo mi sie podobaja.Szkoda tylko ze nie moga trwac 2 tygodnie dluzej .I spent my winter holidays at home.. dodany przez inter25, 6 Września 2004 w Dyskusje na tematy różneOpisz swoje ferie po angielsku: w Past Simple i z tłumaczeniemDam naj:) Answer.. Pytania bez odpowiedzi wkrótce otrzymać przegląd i omówienie innych użytkowników.E-mail jest relatywnie nową formą pisemną, która pojawiła się wraz z powstaniem internetu..

Opis ferii po angielsku: ucząc się w domu.

mam zadane opisać ferie zimowe po angielsku, to ma być pół str w zeszycie, to mogą być wasze ferie opisane ja sobie przekształcę na info.. Rozwiązania.. A wiec tak pierwszy tydzień ferii zimowych spędziłem w Puławach, rano z kolegami chodziliśmy na basen i siłownie, a po południu jeździliśmy na łyżwach, wieczorami chodziliśmy na bilard.Opis wakacji po angielsku: praktyczne zwroty.. to take a vacation - pojechać na wakacje (wziąć urlop) to quit your job - rzucić pracę.. sea - morze.. Ta forma wypowiedzi nie należy do najłatwiejszych, gdyż składają się na nią elementy m.in. zaproszenia, opisu, wiadomości, recenzji, opowiadania oraz umiejętności wyrażania opinii.. Zalicz.net - Rozwiąż każde zadanie domowe!Moje ferie rozpoczeły się przecudownie mogłam spać ile wlezie mogłam bawić się na podwórku lepiąc bałwana lepiąc iglo z brył lodu.Padał śliczny biały śnieg a płatki śniegu spadały na moje różowawe policzki.Następnego dnia cieszyłam się widokiem puchu leżącego za oknem od razu wybiegłam aby się pobawić.. Ferie zimowe spędziłeś/-łaś w Zakopanem..


wave

Komentarze

Brak komentarzy.
Regulamin | Kontakt