Napisz dziesiec zdan na temat moja wymarzona praca niemiecki

Pobierz

Jedną z tych .Hi everyone!. Mein Tag - mój dzień - wypracowanie w języku niemieckim z tłumaczeniem na polski.Muszę napisać 12 zdań na temat swojej wymarzonej pracy po angielsku !. Jest moją pasją i miłością, która rozkwitła już w szkole podstawowej.Proste zdania i frazy w języku niemieckim, które tworzą przykładowy opis kolegi/przyjaciela.. ( chcę zostać weterynarzem) Błagam was o pomoc nie umiem tego zrobić !. Zobacz także: Opis po niemiecku Opis miejsca po niemiecku Opis pokoju po niemiecku - wzór z tłumaczeniem Opis mieszkania po niemiecku - wzór z tłumaczeniemOto "przepis" na Partizip II z mojej książki "Gramatyka niemiecka prosto wyjaśniona", w której wyjaśniam wiele innych tematów w taki obrazowy sposób.. Oczywiście, jest to dobry pomysł, nie przeczę, ale ja mam bardziej oryginalną koncepcję.. Wypracowanie po niemiecku w czasie przeszłym Perfekt.. Śniło mi się że moja szkoła to jeden wielki raj.. dla klasy 4 szkoły podstawowej, str. 233)Onet: codzienne źródło informacji milionów Polaków - wiadomości z kraju i ze świata 24/7, pogoda, sport, biznes, moto, rozrywka.. Ulubiona pora roku.. Każdego dnia budząc się rano mam inne cele do osiągnięcia, które z pewnością mogę nazwać "moim Westerplatte".. Filmy.. mam ogromną prośbę, czy mogłabyś napisać mi pracę zaliczeniową z niemieckiego o temacie "moja wymarzona impreza urodzinowa"?.

Napisz 10 zdań na temat "moja wymarzona praca" .

List o zgubionym telefonie.. Treść.. Podane wyrażenia pozwalają nam nie tylko na naukę podstawowych słówek z tego zakresu, ale od razu pokazują również ich przykładowe wykorzystanie w zdaniu.. (zadanie 6 z podręcznika "Teraz polski!". Opisz koledze z Niemiec twoją nową szkołę.Mein Alltag.. moj adres e-mail to jakbyś dała rade do czwartku, byłabyś wielka:):):) Pozdrawiam:)Język niemiecki, opublikowano 14.05.2018 Opisz swój dzień,pliss napiszczcie mi dzień po niemiecku,krótko i na temat :) z tłumaczeniem polskim daje naj i 35 pkt Język niemiecki , opublikowano 14.05.2018Moja wymarzona podróż W moją wymarzoną podróż wybrałabym się z przyjaciółmi .. W części gramatycznej zapoznacie się z odmianą zaimka dzierżawczego das Possessivpronomen.. Thanks a million!Znajdziesz tutaj wypracowania po niemiecku, podstawowe zagadnienia gramatyczne, wskazówki dotyczące efektywnej nauki języka obcego.. Mein Traumberuf - mój ulubiony zawód, krótki opis po niemiecku.. W sprawozdaniu musi sie znaleźść : 1.. Tylko do SPRAWDZENIA ;) Witam.. Sala gimnastyczna posiada wielki wiatrak, Opis wymarzonej szkoły.. Byłaby to podróż pełna przygód , pełna zabawy , humoru i czekających na nas niespodzianek.. Rzepliński dla naTemat: Może jest kibickąZapisz moje dane, adres e-mail i witrynę w przeglądarce aby wypełnić dane podczas pisania kolejnych komentarzy..

Zawód: weterynarznapisz dziesięć zdań na temat " moja wymarzona praca".

Całą lekcję o Partizip II znajdziesz tutaj, a narazie wracamy do czasu Perfekt.. Opisz w liście swoje przyjęcie urodzinowe.. Codziennie staram się coś osiągnąć i obronić.. Jakie masz obowiązki w domu (krótkie) Opis dnia (krótkie) Moja szkoła (krótkie) Opis ulubionego aktora.. Na dzisiejszej lekcji nauczycie się słówek związanych z opisem rodziny i krewnych.. Mam prośbę do osób znających dobrze niemiecki ;) Sprawdźcie, czy to jest dobrze i poprawcie, jak są błędy ;) Mein Traumberuf ist Ärztin.. W końcu jestem tylko człowiekiem, a nie ma ludzi idealnych.. W niem… Natychmiastowa odpowiedź na Twoje pytanie.Napisz kilka zdan w języku niemieckim na temat wymarzonego zawodu.. Zobacz także: Opis po niemiecku Opis miejsca po niemiecku Opis pokoju po niemiecku - wzór z tłumaczeniem Opis miasta po niemiecku - wzór z tłumaczeniemWiktoria96b.. Chciałabym wybrać się do Krainy Wyobraźni.Odpowiedź na ogłoszenie o pracy jako au pair.. Bierz ile możesz, najlepiej całymi garściami.. Opiszemy rodzinne zdjęcie i opowiemy coś o swoich bliskich.. Przede wszystkim - w mojej wyobraźni budynki szkoły znajdują się w starym parku.Bezpłatna usługa Google szybko przetłumaczy słowa, zwroty i strony internetowe z polskiego na ponad 100 innych języków i odwrotnie.Przyłębska na meczu obok Kurskiego i Glińskiego..

Wer ist das?Napisz wypracowanie ,,Moja wymarzona szkoła".

Bądź na bieżąco z Onet!poleca 82% 1433 głosów.. Partizip od czasowników nieregularnych trzeba nauczyć się na pamięć.. Oczywiście nie zawsze mi się to udaje.. Skorzystaj z podanych zwrotów.. skorzystaj z podanych zwrotów.. zdania napisać z wyrazeniami z zielonej ramki .. Z góry dziękuję 1Witam, mam za zadanie napisać min 10 zdań po niemiecku na temat mojego wymarzonego zawodu (traumberuf).. Ten cały Partizip II jest na końcu zdania.Napisz kilka zdań na temat najbliższych Ci osób.. Byłaby to podróż pełna przygód , pełna zabawy , humoru i czekających na nas niespodzianek.Wybierasz z polski na niemiecki ;d Piszesz po Polsku a on od razu ci tłumaczy ;DZadanie: napisz w kilku zdaniach jak spędzasz majówkę na wsi Rozwiązanie: tegoroczną majówkę spędzam w domu wraz z rodziną będziemy siedzieć w gronie osób, któreMoja wymarzona podróż (Kraina Wyobraźni) Na pewno większość ludzi napisałaby, że ich wymarzoną wycieczką jest podróż dookoła świata lub na Hawaje.. Mam na imię Angelika.Interesuję się medycyną.Zamierzarzam zostać kimś związanym z leczeniem ludzi.Moją wymarzoną pracą byłby fizjoterapeuta.Ale żeby nim zostać muszę skończyć określony kierunek studiów by móc wykonywać ten zawód.Medycyną interesuję się od dłuższego czasu i dlatego zdecydowałam się podjąć studia medyczne.Chcę leczyć ludzi , pomagać .Zapisz moje dane, adres e-mail i witrynę w przeglądarce aby wypełnić dane podczas pisania kolejnych komentarzy..


wave

Komentarze

Brak komentarzy.
Regulamin | Kontakt