Test wiedzy o harrym potterze pdf

Pobierz

- Test 4free.PL - bezpłatne za darmo komponent na stronę www dla WebmasteraQuizy o Harrym Potterze dla miłośników.. Harry'ego Pottera, magii i Hogwartu!. Sprawdź się!. Jak wyjaśnisz koledze swoją nieobecność?. Zawiera 7 pytań.. Udostępnij Udostępnij wg Zofia9.. 4.Jak nazywa się siostra Rona?. Życzę powodzenia!. Obejmuje obszary zjawisk kultury, profilaktyki, edukacjiNajbardziej podobała mi się seria o Harrym Potterze J.K.Rowling, dzięki której przeniosłam się w wspaniały świat fantazji.. fajnie.. Więcej formatów pojawi się w czasie gry w ćwiczenie.. 1.Jak nazywa się szkoła Harrego?. Zaznacz poprawną odpowiedź, aby przejść do następnego pytania.. Poziom HARD!. Dodatkowo w filmie znajdziecie garść ciekawostek.fb: facebook.c.5.. Postanowiłem to zmienić.. Przebieg konkursu: Konkurs przeprowadzony zostanie w dwóch etapach: I etap - test wiedzy (test wielokrotnego wyboru) II etap - ustny (uczestnicy, którzy uzyskają w etapie pierwszym pięć najwyższych wyników).Join the Harry Potter Fan Club for free to discover your Hogwarts house.. Kadr z filmu o przygodach Harry'ego Pottera / Źródło: .Społeczny informator edukacyjny non profit skierowany do wszelkich warstw, sfer, środowisk.. Rozwiąż test i sprawdź swoją wiedzę.. 30 października 2020 roku o godzinie 9:00 - II etap.. 9.Wymień wszystkie horkruksy.. Cała seria przygód o Harrym Potterze została wydana w siedmiu bestsellerowych częściach, na których podstawie powstało aż osiem filmów, które biły rekord oglądalności za rekordem..

fb: facebook....Najtrudniejszy test wiedzy o "Harrym Potterze"!

Najnowsze quizy w dziale: Harry Potter1) Kolega zgubł porfel.. 2.Kim była pani Figg?. a) I was .10/10 Świetnie!. Internet jest dla mnie niewyczerpanym źródłem informacji , z którego korzystam często w celach naukowych.Dzięki niemu mogę zdobyć wiele ciekawostek ze świata przyrody.Komputera używam również do .QUIZ - jak dobrze znasz serię filmów o Harrym Potterze?. Od zaklęć po duchy, od mikstur do profesorów, od różdżek po miotły - odkryj ile wiesz i szczyć się swoją wiedzą .Quizz o bardzo wysokim poziomie trudności, występy improwizowane osadzone w świecie Harrego Pottera czy Mafia, czyli w pełni inscenizowana w klimacie książek J.K Rowling, gra, to kilka z atrakcji wydarzeń organizowanych przez Turniej Wiedzy o Harrym Potterze.Konkurs wiedzy o HP - Test 4free.PL - bezpłatne za darmo komponent na stronę www dla WebmasteraWielka Liga Czytelników, Katowice, Poland.. Dodatkowo w filmie znajdziecie garść ciekawostek.. Czas to sprawdzić!. (był sierotą) b) Podaj imiona najbliższych przyjaciół Harrego.. Pytania: a) Dlaczego Harry wychowywał się u swojej ciotki?. Test z odpowiedziami Powtórzenie Fiszki Pobierz jako PDF Wyświetl pytania.. Znajdziecie tutaj quizy dotyczące zarówno książki J.K. Rowling jak i jej filmowej adaptacji.. Gratulacje!. Zerówka Klasa 1 Klasa 2 Klasa ..

Udało Ci się zdać najłatwiejszy test wiedzy o "Harrym Potterze"!

Do Pobrania Na Komputer Funkcje Kontakt OEmbed API Plan Szkolny Plany Cenowe Polityka Prywatności Społeczno .Test związany z Zaklęciami Niewybaczalnymi.. 8.Jak mial na imię przyrodni brat Hagrida?. 85 Obserwuj autora Dodaj do ulubionych 0.. 3) Nie było cię wczoraj w szkole.. 5.Kto zdradził członków Gwardii Dumbledore'a?. Udostępnij.. FunTest.pl.. Napisz do nas.. Serwis zamknięty.. Archiwum testów dostępne tylko do odczytu.. 6.Nauczyciel obrony przed czarną magią w siódmej klasie?. Ogólnopolski Konkurs "Wielka Liga Czytelników" - dla uczniów kl. 1-4 i 5-8 szkoły podstawowej.. Wydaje ci się, że zakamarki Hogwartu nie mają przed tobą tajemnic?. Możesz się nazywać prawdziwym fanem?. Na wstępnie zaznaczamy, że pytania dotyczą wyłącznie serii filmowej - książki nie były przez nas brane pod uwagę.. Pani Prince, bibliotekarka z serii książek o Harrym Potterze, przedstawiona została jako chuda, drażliwai przypominająca niedożywionego sępa kobieta .Test wiedzy o Harrym Potterze by IdzieSztorm; kot kliker by IdzieSztorm; Q&A 42 śledzie (Miało być na 40) by IdzieSztorm; Popularni Polscy Scratcherzy jako Among US #ALL #Aming US remix by IdzieSztorm; Wyniki konkursu by IdzieSztorm; Podpisz się na czapce xd remix remix remix remix remix by IdzieSztorm; Jesteś bardziej jak pies czy kot?. (Ron, Hermiona)W internecie ciężko o naprawdę dobry i trudny quiz dla Potterheadów..

Konkurs wiedzy o Harrym Potterze - nauczyciel rozdaje pytania i głośno je odczytuje, odpowiedzi udzielają grupy na kartkach.

Mapa witryny.. Zauważyłeś literówkę lub błąd?. Odpowiedz na pytania i sprawdź, czy radzisz sobie w magicznym świecie jak Harry na miotle… czy może raczej jak Neville na eliksirach.29 października 2020 roku o godzinie 8:00 I etap.. Feniska 3 lata temu.. Postanowiłem to zmienić.. Skomentuj.. Za każdą prawidłową odpowiedź przyznawane jest 10 punktów.. (Warszawa 1989, s. 6).. 2) Koleżanka poinformowała cię, że właśnie obejrzała najnowszy film o Harrym Potterze.. Materiały powiązane z testem: Test: Harry Potter zaklęcia .. Test wiedzy online .W internecie ciężko o naprawdę dobry i trudny quiz dla Potterheadów.. Jak dużo wiesz?. Zapraszamy na stronę test dzięki któremu sprawdzicie swoją wiedzę o Harrym Potterze..


wave

Komentarze

Brak komentarzy.
Regulamin | Kontakt