Antygona test z lektury samequizy

Pobierz

Rozwiąż test i sprawdź swoją wiedzę.Sprawdź, co zapamiętałeś z książki Lucy Maud Montgomery "Ania z Zielonego Wzgórza".. Sprawdź, czy zdołasz odpowiedzieć na te 12 pytań!. Krótki test, niezbyt trudny.. Strona serwisu Gimnazjum w Radziłowie.. Sprawdź, jak dobrze znasz dramaty Sofoklesa!. charakterystyki postaci i streszczenia.. Otrzymuj osiągnięcia.. Milionerzy: Among Us!. Dołącz do nas!. Ilość pytań: 30.. Rozwiąż i sprawdź swoją znajomość lekturyTest z lektury Antygona, poziom trudny» Strona główna » Język polski » Antyk » Antygona.. Popularne tagi.. Dołącz do nas!. Test składa się z 15 pytań.. Wypróbuj aplikację sameQuizy.. Dołącz do nas!. Testy: Lektury szkolne.. Urodził się około 496 p.n.e. w Kolonos a zmarł w 406 w Atenach.. Testy: Lektury szkolne.. Jeśli potrzebujesz opracowania bądź testu z jakiejś lektury skontaktuj się ze mną a postaram się taki materiał przygotować.. Pan Tadeusz - test znajomości lektury "Kordian" - test znajomości lektury.. 2694 Obserwuj autora Dodaj do ulubionych 0.. Twórz quizy.. Dodawaj wpisy.. Lew, czaro.. Obserwuj autorów.. Antygona - tragedia Sofoklesa z roku 442 p.n.e. Szybsza, lepsza, wygodniejsza.. Przygotuj się do klasówki i sprawdzianu.Test o lekturze szkolnej pt. ,,Antygona'' - Test 4free.PL - bezpłatne za darmo komponent na stronę www dla WebmasteraLista pytań z lektury Antygona.. Opis testu.. Pan Tadeusz - test znajomości lektury..

... Antygona - test znajomości lektury.

Kto był ojcem Antygony i Ismeny?. MILIONERZY— Bajki z lat 80. i 90!. Po tym jak Matylda wyszła z domu Maćka, chłopak po rozmowie z Genowefą Trombke stwierdził, że.. answer choicesTest z lektury szkolnej Król Edyp - test znajomości lektury.. Test: Żona modna - test .Test ze znajomości lektury Anaruk, chłopiec z Grenlandii autorstwa Aliny i Czesława Centkiewiczów Zawiera 10 pytań.. Setki pytań, dzięki którym nie umknie Ci żaden szczegół z przeczytanej książki.Antygona - test znajomości lektury.. Pytania te pozwolą Ci powtórzyć najważniejsze informacje z książki i przygotować się na zajęcia.Pytania do lektury: AntygonaZgodnie z rytuałem, "potrójny płyn", którym skrapiało się zmarłych składał się z: a) mleka, wina, oliwy b) wina, wody, miodu c) miodu, wywaru z ziół, wina d) mleka, krwi, oliwy RozwiązanieTest z lektury "Felix, Net i Nika oraz gang niewidzalnych ludzi" .. Wypróbuj aplikację sameQuizy.. Rozwiąż test.. Zachęcam do sprawdzenia swojej wiedzy!. Jeśli potrzebujesz opracowania bądź testu z jakiejś lektury skontaktuj się ze mną a postaram się taki materiał przygotować.. Statystyka testu.. Dołącz do nas!. Szukaj.. MILIONERZY— Bajki z lat 80. i 90!. Skomentuj.. Pochodził z zamożnej rodziny kupieckiej.Pobierz darmową ściągę - wszystkich streszczeń - - Hodgson Burnett, "Tajemniczy ogród" - test z lektury na poziomie trudnym..

Pan Tadeusz - test znajomości lektury.

Szybsza, lepsza, wygodniejsza.. Testy: Lektury szkolne.. Wypróbuj aplikację sameQuizy.. Możesz zdobyć 20 pkt.. Rozwiąż i sprawdź swoją znajomość lekturyTest z lektury AntygonaTrudny test z lektury Antygona, pytający o najdrobniejsze szczegóły.. Wypróbuj aplikację sameQuizy.. Po zaznaczeniu wszystkich odpowiedzi naciśnij przycisk "Do oceny".Test z lektury "Mikołajek" .. Wypróbuj aplikację sameQuizy.. Udostępnij.. Szybsza, lepsza, wygodniejsza.. Rozwiąż test i sprawdź swoją wiedzę.Zbiór testów z dzieł napisanych przez Sofoklesa.. Jakie zwierzę wskazało Mary drogę do ogrodu?. Rozwiąż test!Baaletnica148640.. Sprawdź swoją wiedzę ze znajomości lektury.Najbardziej kompletny test z lektury Antygona jaki znajdziesz w sieci.. Szukaj.. Szybsza, lepsza, wygodniejsza.. Masz do rozwiązania test jednokrotnego wyboru składający się z 20 pytań.. Zgadywanki Zdrapki Litery Przetrwania Opowiadania Losowy quiz.. Zdrap swojego nietypowego skina z Among Us!. opowiadanie milosc test przygoda kobiety magia harrypotter filmy ksiazki youtube creepypasta szkola marvel cowolisz seriale avengers zwierzeta muzyka przyjazn .TEST Z LEKTURY: "Opowieści z Narnii.. Zdobywaj obserwujących.. Test ze znajomości Króla Edypa Sofoklesa.. stich 4 lata temu.. Komentarze sameQuizy: 2 .. TEST Z LEKTURY: Hobbit, czyli tam i z powrotem.Znajomość lektury ,,Antygona" ..

O autorze.Antygona - test znajomości lektury.

Rozwiąż test!Test zawiera 21 pytań.. stich • 4 lata temu • #antygona #dramat #kroledyp #lektury #testTest z lektur "Król Edyp" i "Antygona"!. Lektura ANTYGONA -Fazy akcji -Tekst główny a) b) -Tekst poboczny - Wątek główny - Wątki poboczneTest z lektury Bracia Lwie Serce Astrid Lindgren Zawiera 10 pytań.. Test rozwiązywano: .. charakterystyki postaci i streszczenia.. Zachęcam do sprawdzenia swojej wiedzy!. Na jaką karę Kreon chce skazać Antygonę?. Test rozwiązywano: 273461 razy.. Sprawdź, ile pamiętasz z tego starożytnego dramatu!. Zarejestruj się!. Popularne tagi.TEST ZE ZNAJOMOŚCI LEKTURY "ANTYGONA" Wyniki w sieci .. Biografie .. Renesans » Barok » Oświecenie » Romantyzm » Pozytywizm » Młoda Polska » XX-lecie międzywojenne » Współczesność » Lektury .. test o serialu zagraniczn filmy lat 80 przysłowia polskie test na inteligencje test bardzo łatwy xd 2010 przybory kuchenne test z .Test Antygona, Antygona podręcznika Lektury dla Klasa III.. Statystyka testu.. Testy Testy na czas Głosowania Co wolisz?. Szybsza, lepsza, wygodniejsza.. Gdzie wychowywała się Mary?. Wypisz z lektury ,, Antygona'' .. Test z lektury ,,Hobbit" .Testy z lektur szkolnych Znajdziesz u nas profesjonalne testy wiedzy z lektur.. /samequizy samequizy @samequizy.Test wiedzy z Syzyfowych Prac.. Quizy Os. .. TEST Z LEKTURY: Hobbit, czyli tam i z powrotem..


wave

Komentarze

Brak komentarzy.
Regulamin | Kontakt