Szkolenia dla farmaceutów punkty miękkie

Pobierz

12 min Odpowiedzialność prawna farmaceuty - Q&A z prawnikiem cz. 2 Praktyczna wiedza!. Użytkownicy znajdą tutaj zarówno certyfikowane szkolenia na punkty twarde oraz miękkie, jak i wiedzę merytoryczną podaną w rozrywkowej formie.e-EPE Akademia Farmacji Praktycznej - Pharmedio - szkolenia farmaceutyczne Video i na żywo 60 min Wykorzystanie miksera recepturowego przy sporządzaniu różnych postaci leku WAŻNE!. Panacea nr 75/76; Panacea nr 71/72; Panacea nr 69/70; Panacea nr 68; Panacea nr 67; Panacea nr 66; Panacea nr 65; Panacea nr 63/64; Panacea nr 62; Panacea nr 60/61; Panacea nr 59 .8 punktów twardych Szkolenie ciągłe farmaceutów.. Zaletą jest to, że możesz to zrobić kiedy i gdzie chcesz - warunek jest jeden - musisz ukończyc ogladanie filmów do 22 maja 2017.Interakcje i działania niepożądane leków to kurs oznaczony numerem 2.10 realizowany w ramach ustawicznego kształcenia farmaceutów.. Weź udział!. Aug 3, 2021Aby uczestniczyć w szkoleniu trzeba być farmaceutą i trzeba zarejestrować się na portalu Doctrina TU.. Zaloguj się do e-dukacji, aby wziąć udział Zaloguj się 4 punkty miękkie Kurs - farmakoterapia stanów spastycznych dolnych i górnych dróg oddechowych u dzieci i dorosłych.. Szanowni Państwo, Koleżanki i Koledzy Farmaceuci, W imieniu Podkarpackiej Okręgowej Rady Aptekarskiej w Rzeszowie serdecznie zapraszam Koleżanki i Kolegów Farmaceutów na kolejne, szkolenie webinarowe za 2 punkty miękkie, którego temat brzmi:15 wykłady Podgląd kursu Dodaj do Ulubionych 89zł69zł Punkty Punkty twarde > Wpływ czynników fizjologicznych i patologicznych na działanie leków (indywidualizacja farmakoterapii) 89zł69zł Redakcja Wpływ czynników fizjologicznych i patologicznych na działanie leków (indywidualizacja farmakoterapii)May 23, 2022 Poniżej znajdziesz wszystkie obecnie dostępne u nas szkolenia..

Aptekarska Szkoła Zarządzania od lat aktywnie odpowiada na potrzeby szkoleniowe farmaceutów.

W roku 2019 uruchomił projekt koncyliacji lekowej w swoim szpitalu.Jun 9, 2022Punkty twarde przyznaje Studium Kształcenia Podyplomowego Wydziału Farmaceutycznego Gdańskiego Uniwersytetu Medycznego; Punkty miękkie przyznaje właściwa Okręgowa Izba Aptekarska/PTFarm; Czas trwania kursu: 8:30-18:30; Certyfikat: warunkiem uzyskania certyfikatu na miejscu szkolenia jest rejestracja na 5 dni przed datą spotkania .Ponadto punktacja uczestnictwa w poszczególnych formach edukacyjnych, zdaniem samorządu, nie powinna być zróżnicowana na tzw. punkty twarde z zaliczeniem i miękkie bez zaliczenia.. Tego rodzaju szkolenia przeprowadzają tzw. jednostki szkolące, np. uczelnie, które prowadzą studia na kierunku farmacja, po uzyskaniu akredytacji, udzielonej przez .Jun 10, 2020Sep 3, 2020Jan 13, 2021Za udział w warsztatach przewidziane są miękkie punkty edukacyjne.Koszt uczestnictwa w warsztatach wynosi 150 zł - informują organizatorzy i proszą o potwierdzenie uczestnictwa w V Pomorskich Warsztatach Farmacji Szpitalnej na adres mailowy: szkolenia jest uaktualnienie wiedzy na temat leczenia kaszlu mokrego.. Sławomir Wileński - farmaceuta pracujący w Centrum Onkologii w Bydgoszczy, Kierownik Pracowni Cytostatyków.. Doświadczeni Trenerzy i Eksperci przygotowują projekty obejmujące wszystkie aspekty tego zawodu..

Aby uzyskać certyfikat na 4 punkty miękkie należy obejrzeć wszystkie 5 części tego szkolenia.

Punkty twarde przyznaje Ośrodek Kształcenia Podyplomowego Wydziału Farmaceutycznego Gdańskiego Uniwersytetu Medycznego.Bezpłatne szkolenia punktowane dla farmaceutów online.. Szkolimy w zakresie wiedzy fachowej (szkolenia punktowane .Oferuję profesjonalnie i rzetelnie przygotowane, w oparciu o aktualne źródła naukowe, warsztaty, wykłady i szkolenia dla farmaceutów w zakresie bezpieczeństwa stosowania leków w czasie ciąży i laktacji oraz opieki farmaceutycznej nad kobietą w okresie ciąży i karmienia piersią.. 29.06.2022 19:00 2 p. miękkie Prawidłowe nawyki oddechowe - czyli jak niefarmakologicznie możesz wspomóc pacjentów OIA w Krakowie Premiera za 4 dni 9h 42min.Dla farmaceutów.. Szkolenia aktywne Konkurs z marką CanestenSzkolenia ze świata farmacji - punktowane, ze szczepień, z prawa farmaceutycznego, artykuły i wiele innych Sprawdź szkolenia Szkolenia punktowane e-szkolenia ŚIA Premiera za 5 dni 9h 42min.. Nowoczesna ekspozycja w aptece - czyli wszystko o merchandisinguPunktyFarmaceuty | Szkolenia dla Farmaceutów Farmaceuto!. Dbasz o swoją karierę Znajdziesz tu szkolenia zarówno na punkty twarde, jak i miękkie, podzielone na przystępne sekwencje, poruszające tematykę leków oraz terapii.Punkty "twarde" farmaceuta otrzymuje za udział w kursach i szkoleniach, natomiast "miękkie" za udział w konferencjach lub za publikacje..

Szkolenie w ramach szkoleń ciągłych dla farmaceutów pozwala uzyskać 2 punkty szkoleniowe z puli punktów "miękkich".

Warunkiem otrzymania certyfikatu jest udzielenie pozytywnej odpowiedzi na 60% pytań w quizie wypełnianym on-line.Szkolenia dla farmaceutów i techników farmaceutycznych Kursy przygotowujące do pracy w aptece Powtórz z nami najważniejsze informacje przed rozpoczęciem stażu lub praktyki Podnieś swoje kwalifikacje sprzedażowe oraz kompetencje miękkie Usystematyzuj wiedzę z leków dostępnych w aptece Przeanalizuj obliczenia z receptury aptecznejPo zaliczeniu testu generowane jest zaświadczenie potwierdzające ukończenie kursu i zdobycie punktów twardych (w formacie PDF).. Serdecznie zachęcamy do ciągłej edukacji.. Specjalista w dziedzinie pracy z pacjentem oraz efektywnej komunikacji.. Zapoznaj się z naszą bogatą ofertą szkoleń skierowanych do farmaceutów.Do zdobycia 20 punktów "twardych" i 4 punkty "miękkie" .. "Statyny w świetle aktualnych wytycznych leczenia hipercholesterolemii" za 2 punkty szkoleniowe z puli punktów "miękkich"( szkolenie w wersji audiowizualnej) .. Mamy nadzieję, że dzięki nim zdobędziesz wiedzę, którą będziesz mógł wykorzystać w swojej pracy z pacjentem.. Punkty miękkie; Punkty twarde; Dla lekarzy; Zrealizowane konferencje; Galerie; Wykładowcy; Forum; Leki ziołowe; PANACEA - leki ziołowe..

Zaloguj się do e-dukacji, aby wziąć udział Zaloguj sięOsoba od lat zaangażowana w szkolenie farmaceutów z zakresu kompetencji miękkich.


wave

Komentarze

Brak komentarzy.
Regulamin | Kontakt