Podziękowania dla koleżanki

Pobierz

Możesz je wysłać na FB, na SMS lub WhatsApp.. Doceniasz, zachęcasz, jesteś przy mnie - więc rozkwitam.. To proste… Jesteś kimś bliskim, Światełkiem w mym sercu, słoneczkiem na niebie.. Wspólna praca, fajna sprawa, Za cudownie wykonywaną robotę i wspaniałe towarzystwo należą Ci się wielkie brawa, Dziękuję Ci serdecznie za owocną pracę, za zaangażowanie, za cierpliwość, Mam nadzieję, że odejdą w niepamięć wszelkie trudności, problemy, złość, Cieszę się z tych .ułóż i zapisz w zeszycie podziękowania dla koleżanki lub kolegi za zaproszenie na przyjęcie urodzinowe in progress 0 polski Arya 6 months 2021-10-10T20:35:23+00:00 2021-10-10T20:35:23+00:00 2 Answers 0 views 0Podziękowanie dla wychowawcy to nasze ciepłe i serdeczne wspomnienia o ludziach, którzy zawsze chcieli dla nas wszystkiego co najlepsze.. Jesteś osobą, której nie zapomnę nigdy.. -- Jesteś światełkiem na końcu ciemnego tunelu, ręką podaną nad przepaścią, ścieżką w gąszczu.. Profesorowie i promotorzy, koledzy i koleżanki z pracy, szefowie.Trudno przejść obok nich obojętnie, tak wiele im zawdzięczamy.Poniżej znajdziesz gotowe życzenia dla koleżanki na urodziny.. -- Dziękuję Ci za to, kim jesteś i za to, kim ja stałam się dzięki Tobie.. - To niesamowite, uczucie, gdy ktoś w ciebie wierzy.Apr 19, 2022Dziękuję Ci za owocną pracę, za cierpliwość i zaangażowanie, którymi wykazywałeś/aś się każdego dnia..

Kochana!Sep 28, 2020przyjaciółki, koleżanki czy zdziry?

Wiem też, że bardzo cię potrzebuję!. Są wśród nich życzenia śmieszne, poważne, krótkie i długie, ale wszystkie są piękne.. Wszyscy w pracy Cię dziś żegnają, I najserdeczniejsze gratulacje składają, Błyszczy im nutka zazdrości w oku, Bo Ty od pracy masz od tej chwili spokój, Odpoczynku czas i .. Koleżanka z biura obok :) Droga !. Dziękuję.. Dziękuję Ci za Twoje serce - najlepsze, najszlachetniejsze, jakie można mieć.. Dla najlepszej przyjaciółki najlepsze dzisiaj życzenia -.. Niech uśmiech na Twojej twarzy gości nieprzerwanie, niech świat godnie docenia każde Twoje staranie!. zdrowia, radości, uśmiechu, marzeń spełnienia!. Bo to nie jest przyjaźń.. Że zawsze dla mnie jesteś.. To była dla mnie ogromna przyjemność i zaszczyt.. Dziękuję, że zawsze mogę na Ciebie liczyć, niezależnie od dnia i godziny.. Ja to wiem i czuję.. Słońce świeci, chmury płyną po błękitnym niebie… wspomnienia nie zaginą: pamiętać będę Ciebie!. Jesteś dla mnie jak gwiazda na błękitnym niebie, wspomnij kiedyś koleżankę,Podziękowania dla koleżanki.. Kochana, moja jedyna!. Przyjaciele są jak ciche anioły, które podnoszą nas, kiedy nasze skrzydła zapominają jak latać.. Dziękuje za słowa, które płyną z głębi Twojego serca!. Dziękuje Ci za ciepłe słowa, za silne ramię, za wspólny śmiech i łzy!.

2010-10-29 21:56:34 przyjaciółki czy zwykłe koleżanki ?

Kocham Cię i proszę, niech tak już zostanie.. "Dziękuję Wam, że pójdziesz ze mną mimo, że nie jest to dla Ciebie wygodne" - Nigdy nie chcesz tracić czasu z kimś, dla kogo jest niewygodne to co chcesz zrobić.. -- Jesteś przyjacielem od serca.życzenia dla koleżanki odchodzącej z pracy Z okazji ostatniego dnia w pracy, Życzę Ci, abyś zapamiętała ją z jak najlepszej strony, Aby nowa praca dawała Ci nowe możliwości i pozwoliła Ci całkowicie rozwinąć skrzydła, Abyś trafiła na cudownych znajomych, którzy sprawią, że żaden Twój dzień nie będzie czarno-biały, Mało trosk, stresów, problemów,Dziękuję Ci serdecznie za owocną pracę, za zaangażowanie, za cierpliwość, Mam nadzieję, że odejdą w niepamięć wszelkie trudności, problemy, złość!. Dziękuje za Twoje życzenia pełne szczerych słów i pasji!. Dziękuje Ci za radość i milczenie, za wspólne spędzanie czasu, za zabawę i naukę!. Dziękuję za wszystko, co dla mnie zrobiłaś, za to, że jesteś w te dobre i te złe dni.Podziękowanie dla koleżanki.. Teraz nadszedł czas pożegnania - mam nadzieję, że tylko zawodowego :) "Spraw, aby każdy dzień miał szansę stać się najpiękniejszym dniem twojego życia" Mark Twain.Jun 7, 2021Jun 15, 2021Mar 20, 20212 days agoŻyczenia urodzinowe dla przyjaciółki..

Długo by wymieniać ludzi zasługujących na nasze podziękowania.

Są wśród nich życzenia wzruszające jak i zabawne, ale wszystkie są wyjątkowe i najpiękniejsze.. Dziękuję Ci za to, że mnie pocieszasz.Poniżej znajdziesz kilka propozycji.. Dziękuję Ci z całego serca za wspólną pracę.. "Dziękuję za wiarę we mnie.".. (imię),| z okazji zmiany pracy chcemy Ci życzyć większych zarobków|i mniejszej ilości godzin za biurkiem.|Niech wszyscy Cię doceniają, abyś w szybkim tempie piął się w górę.|Niech zdrowie Ci dopisuje, a stres Cię nigdy nie dopada.|Niech ta nowa praca będzie dla Ciebie tą wymarzoną,| wszystkiego najlepszego życzą…|Feb 24, 2022May 12, 2022Potrzebuję podziękowania za miłe chwile dla koleżanki która odchodzi z klasyJan 10, 2022Dziękuję!. Dziękuje Ci, że jesteś tutaj ze mną!.


wave

Komentarze

Brak komentarzy.
Regulamin | Kontakt