Interpretacja wiersza ty pierwej mgły dosięgasz

Pobierz

A potem wzieram w oczy, by zgadnąć, czy dość ci Omdlenia, co się nogom udziela, jak szczęście, I twe dłonie, jak w pąki, mnę w zdrobniałe pięście .Oglądaj wideo Ty pierwej mgły dosięgasz w wykonaniu Marek Grechuta z albumu W malinowym chruśniaku za darmo, i zobacz grafikę, tekst utworu oraz podobnych wykonawców.. A po­tem wzie­ram w oczy, by zgad­nąć, czy dość ci.Ty pierwej mgły dosięgasz, ja za tobą w ślady Zdążam, by się w tym samym zaprzepaścić lesie, I, tropiąc twoją bladość, sam się staję blady, I, zdybawszy twój bezkres, sam ginę w bezkresie.. Omdlenia, co się nogom udziela, jak szczęście,Ty pierwej mgły dosięgasz.. Ty pierwej mgły dosięgasz, ja za tobą w ślady Zdążam, by się w tym samym zaprzepaścić lesie, I topiąc twoją bladość, sam się staje blady, I zdybawszy twój bezkres, sam ginę w bezkresie.. Data zakończenia 2020-05-05 - cena 2,44 zł Interpretacja.. Szczęście A potem wzieram w oczy, by zgadnąć, czy dość ci.. Zdążam, by się w tym samym zaprzepaścić lesie, I, tropiąc twoją bladość, sam się staję blady, I, zdybawszy twój bezkres, sam ginę w bezkresie.. Zdą­żam, by się w tym sa­mym za­prze­pa­ścić le­sie, I tro­piąc two­ją bla­dość, sam się sta­ję bla­dy, I zdy­baw­szy twój bez­kres, sam ginę w bez­kre­sie.. Omdlenia, co się nogom udziela, jak szczęście,Apr 6, 2022Ty pierwej mgły dosięgasz, ja za tobą w śladyZdążam, by się w tym samym zaprzepaścić lesie,I, tropiąc twoją bladość, sam się staję blady,I, zdybawszy twój be.słowa Bolesław Leśmian Ty pierwej mgły dosięgasz, ja za tobą w ślady Zdążam, by się w tym samym zaprzepaścić lesie, I tropiąc twoją bladość, sam się staję blady, I zdybawszy .Bolesław Leśmian..

0. youtube ; Zgłoszenie do artykułu: Ty pierwej mgły dosięgasz.

że utwór "Samo życie" zanim stał się hitem serialowym, prześladowała zła passa - 5 kompozytorów próbowało się zmierzyć z muzyką .Ty pierwej mgły dosięgasz.. Ty pierwej mgły dosięgasz, ja za tobą w ślady Zdążam, by się w tym samym zaprzepaścić lesie, I, tropiąc twoją bladość, sam się staję blady, I, zdybawszy twój bezkres, sam ginę w bezkresie.. Omdlenia, co się nogom udziela, jak szczęście,Ty pierwej mgły dosięgasz.. Ty pierwej mgły dosięgasz, ja za tobą w ślady Zdążam, by się w tym samym zaprzepaścić lesie, I, tropiąc twoją bladość, sam się staję blady, I, zdybawszy twój bezkres, sam ginę w bezkresie.. Omdlenia, co się nogom udziela, jak szczęście,Jun 14, 2022 A potem wzieram w oczy, by zgadnąć, czy dość ci Omdlenia, co się nogom udziela, jak szczęście,Ty pierwej mgły dosięgasz, ja za tobą w ślady.. Odtwarzanie przez Spotify Odtwarzanie przez YouTube.. Zdążam, by się w tym samym zaprzepaścić lesie, I, tropiąc twoją bladość, sam się staję blady, I, zdybawszy [2] twój bezkres, sam ginę w bezkresie.. Ty pierwej mgły dosięgasz, ja za tobą w ślady.. Zdążam, by się w tym samym zaprzepaścić lesie, I, tropiąc twoją bladość, sam się staję blady, I, zdybawszy twój bezkres, sam ginę w bezkresie..

Ty pierwej mgły dosięgasz, ja za tobą w ślady.

A potem wzieram w oczy, by zgadnąć, czy dość ci.. A potem wzieram w oczy, by zgadnąć, czy dość ci Omdlenia, co się nogom udziela, jak szczęście, I twe dłonie, jak w pąki, mnę w zdrobniałe pięście, By się w nich .Jun 2, 2020Ty pierwej mgły dosięgasz, ja za tobą w ślady.. Opcje odtwarzaniaTy pierwej mgły dosięgasz, ja za tobą w ślady Zdążam, by się w tym samym zaprzepaścić lesie, I, tropiąc twoją bladość, sam się staję blady, I, zdybawszy twój bezkres, sam ginę w bezkresie.. A potem wzieram w oczy, by zgadnąć, czy dość ci Omdlenia, co się nogom udziela, jak szczęście, I twe dłonie, jak w pąki, mnę w zdrobniałe pięście .Ty pierwej mgły dosięgasz.. Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Ośrodek Kultury "Biblioteka Polskiej Piosenki" zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 .Czy wiesz.. Zdążam, by się w tym samym zaprzepaścić lesie, I tropiąc twoją bladość, sam się staję blady, I zdybawszy twój bezkres, sam ginę w bezkresie.. A potem wzieram w oczy, by zgadnąć, czy dość ci.. A potem wzieram w oczy, by zgadnąć, czy dość ci.. Ty pier­wej mgły do­się­gasz, ja za tobą w śla­dy..

Apr 15, 2022Apr 6, 2022Apr 14, 2022Ty pierwej [1] mgły dosięgasz, ja za tobą w ślady.


wave

Komentarze

Brak komentarzy.
Regulamin | Kontakt