Test z opowieści wigilijnej wordwall

Pobierz

d) w miasteczku Szkocji.. a) W Londynie b) W Pradze c) We Francji d) W Moskwie 4) Jakich świąt nienawidził główny bohater?. najpierw z przyjacielem, później sam sam z Marley'em 4. Ilu duchów odwiedziło Scrooge'a?. a) Bob Cratchit b) Jakub Marley c) Dolly Bantry 4) Jakie jedzenie było opisywane w książce?Test znajomości lektury "Opowieść wigilijna" - Teleturniej 1) Akcja "Opowieści wigilijnej" rozgrywa się: a) w Paryżu.. Klasa 7 Klasa 8 Polski.. opowieść wigilijna Teleturniej.. 2) Kim był Marley dla Scrooge'a?. Klasa 7 Polski.. b) Sąsiadem z kamienicy.. a) 6 b) 3 c) 4 3) Kto NIE występował w książce?. b) w Londynie.. a) że uczyni go kapitanem statku b) że pokaże mu nieznane tereny Narnii c) że zdradzi mu tajemnice długowieczności d) że zostanie jego zastempcą i spadkobiercą 2) Przepowiednia głosi , że sprawcami upadku białej czarownicy zostaną a) Dwaj synowie Adama i dwie córki Ewy b) Spadkobierca Kaina c .. Klasa 7 Klasa 8 Polski.. "Opowieść wigilijna" - Test 1) Podaj autora książki a) Karol Dickens b) Stefan Żeromski c) Henryk Sienkiewicz 2) Ile było duchów (razem z Marleyem) ?. c) w Nowym Jorku.. A może oglądałeś film?. Szkoły; Rodzice; Premium; Demo; Logowanie; Opowieść wigilijna.. a) Przyjacielem z dzieciństwa.. a) Adam Mickiewicz b) Charles Dickens c) Henryk Sienkiewicz d) Aleksander Kamiński 2) W jakim wieku toczy się akcja utworu?.

Gdzie i kiedy toczy się akcja Opowieści wigilijnej?

Zawiera wszystkie powyższe pytania.Upewnij się, czy nie ma odpowiedzi na Twój problem na stronach Pomocy oraz w naszym Forum.W takim przypadku prosimy o kontakt z nami » Więcej o 4free.PL 4free.PL jest pierwszym i największym w polskim internecie serwisem z darmowymi komponentami dla WebMastera - dowiedz się więcej »"Opowieść wigilijna" (lektura obowiązkowa) - test podsumowujący (wersja B), plik: -opowiesc-wigilijna-lektura-obowiazkowa-test-podsumowujacy-wersja-b.pdf (application/pdf) NOWE Słowa na start!. Część 2. a) XX b) XXI c) XIX d) XVIII 3) Gdzie toczy się akcja?. Pobierz PDF Fiszki Powtórzenie Nauka Rozwiąż test.Sprawdź swoją znajomość książki i rozwiąż test z lektury Opowieść wigilijna Karola Dickensa.. 1.Jak nazywa się i jak ma na imię główny bohater lektury?. Część 1.. "Opowieść wigilijna" Test.. a) Adam Mickiewicz b) Charles Dickens c) Henryk Sienkiewicz d) Aleksander Kamiński 2) W jakim wieku toczy się akcja utworu?. Marceloli 5 lat temu 22 Obserwuj autora Dodaj do ulubionych 0 Udostępnij 42 Skomentuj 89 Super!. Rozpocznij test.. Zaloguj się Załóż konto Menu Oferta edukacyjna Szkoły językowe i uczelnie .Test z lektury "Syzyfowe Prace" - Test z lektury ,,Ten obcy" - Test z lektury - Kajko i Kokosz Szkoła Latania - Test z lektury "Karolcia"a) skąpy, zajęty pomnażaniem majątku, miał siostrzeńca Freda i współpracownika Crachita b) Był uprzejmy, dzielił się z potrzebującymi pomocy c) Spotkał się z duchami Świąt Wielkanocnych, przeżył przemianę duchową 19) Kto jest autorem "Opowieści wigilijnej" ?1) Co królowa obiecywała Edmundowi w zamian sprowadzenie do niej jego rodzeństwa ?.

Quiz Opowieść wigilijna - Test 1) Kto jest autorem Opowieści wigilijnej?

Jeśli tak, to przekonaj się, jak dobrze znasz "Opowieść Wigilijną"!Sprawdź swą wiedze na temat książki Karola Dickensa Opowieść Wigilijna.Zapraszamy do sprawdzenia swej wiedzy w quizie o tej lekturze szkolnej.. W kantorze W kiosku był bezrobotny 3.Z kim mieszkał Ebenezer?. Czas na odpowiedź: 10 sekund.. Część 3.. Euzebiusz Screwit Ebenezer Scroog`e Ebenezer Crachit 2.O której rocznicy śmierci Jakuba Marleya dowiadujemy się w książce?. 7 1 4 Marley nadal żyłOct 6, 2021żaden z nich 2 Gdzie pracował Scrooge?. Rozwiąż test i sprawdź!. Jak dobrze pamiętasz losy bohaterów tej książki?. Regulamin Polityka prywatności Polityka cookies Przegląd treści Dla rodziców Dla szk .Opowieść wigilijna Poziom: trudny Sprawdź swoją znajomość książki i rozwiąż trudny test z lektury Opowieść wigilijna Karola Dickensa.. a) W Londynie b) W Pradze c) We Francji d) W Moskwie 4) Jakich świąt nienawidził główny bohater?Czy czytałeś tą cudowną opowieść napisaną przez Carola Dickensa?. Podczas odgadywania możesz użyć koła, ale pamiętaj, że pomniejszy to Twój wynik końcowy.. Inne quizy ze znajomości lektur znajdziesz TUTAJ.. Ilość pytań: 18 Rozwiązywany: 577726 razy.. Co najpierw ujrzał Scrooge?. a) XX b) XXI c) XIX d) XVIII 3) Gdzie toczy się akcja?.

Rozwiąż test Powiązane z testem z Opowieści wigilijnejRozwiąż quiz Eduelo i sprawdź swoją wiedzę ze szkoły.

Opowieść Wigilijna Połącz w pary.1) Główny bohater ,, Opowieści Wigilijnej" a) Jakub Marley b) Fred c) Ebenezer Scrooge d) Bob Cratchit e) Marta Crachit f) Mały Tim 2) Autor Książki,, Opowieść Wigilijna" a) Julian Tuwim b) Adam Mickiewicz c) John Leech d) Henryk Sienkiewicz e) Charles Dicken f) Wojciech Bąk 3) Kiedy rozgrywa się akcja,, Opowieść Wigilijna"?Test z lektury "Opowieści Wigilijnej" Podijeli Podijeli Autor Milka2007.. Ile lat nie żyje współpracownik Scrooge'a?. na początku XX wieku w Liverpoolu w XIX wieku w Londynie w XVIII wieku w ManchesterzeTest ze znajomości lektury Karola Dickensa pt. "Opowieść wigilijna".. c) Wspólnikiem w interesach..


wave

Komentarze

Brak komentarzy.
Regulamin | Kontakt