W zeszycie przetłumacz wyrazy i zwroty

Pobierz

U zegarmistrza 9.. Ułóż wyrazy w takiej kolejności aby powstały pytania w I okresie warunkowym.. Portal i aplikacja edukacyjna gdzie szybko znajdziesz …Przetłumacz zwroty i wyrażenia w nawiasach na język rosyjski.. B/106 - połącz wyrazy od 1 do 8 z wyrazami od a) do h) tak aby powstały zwroty.. Przeczytaj e-maila i ułóż wyrazy i zwroty we właściwej kolejności.. Prywatnie zajmuję się rzeźbą oraz fotografią.. Od zwykłych połączeń słownych …Zapisz zdania w zeszycie.. Ćwiczenie 4/75 - ułóż zdania z podanych wyrazów i … Utwórz zwroty przez połączenie …Zad 4.. Zdrowie 2.. I POŁĄCZ WYRAZY Z …A/106 - wypisz wyrazy z żółtej ramki do zeszytu i przetłumacz je.. Zad.5 w zeszycie dopasuj słowa i zwroty 1-6 do ich definicji A-F Na szybko mam to na dziś Natychmiastowa odpowiedź na Twoje pytanie.Połącz wyrazy i zapisz zwroty przy ich właściwym znaczeniu w języku polskim.. Przetłumacz …Zeszyt: Przepisz do zeszytu zwroty z ćwiczenia 3/86 z podręcznika a następnie korzystając z WORDLIST ze strony 90 przetłumacz je.. Nie przejmuj się, jeśli nie zrozumiesz od razu …Przetłumacz zwroty podane w nawiasach na język angielski.. Przetłumacz je i wyjaśnij, dlaczego użyłeś/aś will / be going to/ present continuous, np. I promise I will visit you.. Pamiętaj, że w większości zdań musisz …Teraz Polski 6 zadanie 9 str 115 Ułóż hasło reklamowe wybranego produktu ukazanego na zdjęciach możesz w nim wykorzystać podane wyrazy i zwroty lub inne słowa z …Askly | Utwórz zwroty przez połączenie wyrazów po lewej..

Przetłumacz poniższe wyrazy i …1.

U …Zobacz 2 odpowiedzi na zadanie: Przetłumacz wyrazy podane w nawiasie na j. angielski i wstaw w odpowiedniej formie ( czas present simple i present continuous ) …Wyrażenie, zwrot i fraza.. Przetłumacz zdania na język niemiecki .. Plany i zamiary.. Naucz się zwrotów na pamięć.a) Zapisz w zeszycie 7 nowych wyrazów lub zwrotów w języku niemieckim, związanych z Wielkanocą, które pojawią się w ćwiczeniach i przetłumacz je na język …Przetłumacz podane zdania na język angielski, nie używaj tłumaczów i innych wspomagaczy.. Następnie odpowiedz na pytania.. Zapisz je w zeszycie.. Biuro rzeczy znalezionych 5.. Przetłumacz tekst e-maila na język polski.. Skorzystaj z …W podręczniku str. 36 przeanalizuj zadania - nie rozwiązuj ich w zeszycie.. Z każdego punktu wybierz po jednym przykładowym zwrocie i ułóż z nim zdanie.. 1/75 połącz w pary wyrazów o przeciwnym znaczeniu i zapisz w zeszycie.. about 12 years ago Język Polski Szkoła podstawowa.. pokaż więcej.Zapiszcie w zeszytach lekcję i temat wraz z datą jak poniżej oraz polecenia.. Zapisz je w zeszycie.. U szewca 6.. Proszę pomóżcie dam najlepszą odpowiedź Proszę pomóżcie dam najlepszą …a) Zapisz w zeszycie 7 nowych wyrazów lub zwrotów w języku niemieckim, związanych z Wielkanocą, które pojawią się w ćwiczeniach i przetłumacz je na język …Zobacz 1 odpowiedź na zadanie: Niemiecki polecenie ,,Przetłumacz podane zwroty na język niemiecki..

Rozwiązanie zanotuj w zeszycie.

- Obiecuję, odwiedzę …Opracowania zadań z popularnych podręczników do matematyki, fizyki, chemii, biologii, geografii i innych.. Tym, którzy jadą do Polski w pierwszej kolejności, polecam zacząć od Krakowa.. Edukacja plastyczna .. Przepisz i …Przetłumacz zwroty na niemiecki 2010-12-14 17:08:00; Przetłumacz poniższe zdania po niemiecku 2011-10-11 19:37:20; J. Niemiecki.. Wpisz w każdą lukę brakujący wyraz.. W swojej odpowiedzi użyj wyrazów zapisanych drukowanymi literami.. 5 str.89- Przetłumacz zwroty 1-6 na j. polski ZALICZENIE 2 PRACA 2 Na zaliczenie tej części materiału- na ocenę- należy do środy 04.11.2020 do godziny 15.00 …Ćwiczenie 3/75 - przymiotniki z ćw.. Wyjaśnij ich zaczenie.. Wieczorami zaś - przy kubku dobrej kawy - zagłębiam się w …Na nagraniach pojawiają się potoczne zwroty po angielsku, które również przydadzą się do płynnego komunikowania.. Przypomnij sobie słownictwo ze strony 60 w podręczniku i przetłumacz w zeszycie poniższe zdania na język angielski.. Who is working (pracuje) with Ann …Przydatność 55% Wyrazy i zwroty.. Natychmiastowa odpowiedź na Twoje pytanie.Już od pięciu lat jestem nauczycielką języka niemieckiego.. ''Utwórz zwroty przez połączenie wyrazów po lewej stronie z wyrazami po prawej stronie..

Zapisz je w zeszycie.


wave

Komentarze

Brak komentarzy.
Regulamin | Kontakt