Test dziedzictwo rzeczypospolitej

Pobierz

Tagi Inne tryby testu.. Jan Karol Chodkiewicz 1605 Kircholm 03 Kade waciwe Rozbicie wojsk szwedzkich przez siy uzupenienie caego Rzeczypospolitej.. AAAA w czwartek spra a ja nic nie wiem.. 0 ocen | na tak 0%.TEST 9 RENESANS Rzeczypospolita Obojga Narodów.. około 312 000 km² około 867 000 km² około 990 000 km² około 733 000 km² około 1 110 000 km² Które z poniższych uczelni zostały założone za czasów Rzeczypospolitej Obojga Narodów?. Punktacja.. Powiązane z testem.. Klucz do testu Dziedzictwo Rzeczypospolitej Obojga Narodw KARTA ODPOWIEDZI grupa A Nr Waciwa odpowied Punkt Kryteria punktowania zad.. PUBLIKACJA: 13.11.2018 Dzieje się.. Stanisław Żółkiewski - 1620 - Cecora - Klęska wojsk polskich zadana przez przeważające siły tureckie.Plik Test A Dziedzictwo Rzeczypospolitej O N odpowiedzi.doc na koncie użytkownika artuditu2010 • folder zachomikowane(1) • Data dodania: 9 cze 2022Rozwiąż quiz Eduelo i sprawdź swoją wiedzę ze szkoły.. Część 2.. Formularz startowy Uruchom test Kliknij przycisk, kiedy będziesz gotowy/-a.. Część 1.. Statystyka testu.rodzicom uczniow).Ojczysty Panteon i ojczyste spory Dziedzictwo Rzeczypospolitej Obojga Narodow - sprawdzian i odpowiedzi sprawdzian Poznac przeszlosc.. Działy: Dziedzictwo Rzeczypospolitej Obojga Narodów Pod zaborami Polska i Polacy w XX wieku Tak jak Grecy i Rzymianie Za panowania Piastów i Jagiellonów Dziedzictwo Rzeczypospolitej Obojga Narodów Ojczysty Panteon i Ojczyste Spory SprawdzianyPisał może ktoś sprawdzian z książki Poznać przeszłość..

Dumne dziedzictwo.

Kryteria punktowania.. To play this quiz, please .jednodniowa sesja sejmu Rzeczypospolitej Obojga Narodów, która miała miejsce 1 lutego 1717 w Warszawie, za panowania króla Augusta II Mocnego.. Akademia Wileńska i Królewski Uniwersytet WarszawskiW zadaniach krótkiej odpowiedzi należy kliknąć na przycisk "dodaj odpowiedź" - otworzy się pole dialogowe, w którym należy napisać odpowiedź..

Klasa 6, dział 2 - W rzeczypospolitej szlacheckiej.

Rozwiąż test.. co było na tym sprawdzianie?Ojczysty Panteon i ojczyste spory Dziedzictwo Rzeczypospolitej Obojga Narodow grupa A i B .. sprawdzian.rar, ktory jest mozliwy do pobrania z odnosnikow nie zawiera sprawdzianu ani odpowiedzi do .Res Publica), takze: Rzeczpospolita Obojga Narodow, Rzeczpospolita Krolestwa PolskiegoMa ktoś odp.. Jak tak to co na niem mniejwięcej było.. w wyniku unii lubelskiej powstala wielonarodowosciowa i wielowyznaniowa Rzeczpospolita Obojga Narodow.Ściągnij plik i pisz testy na jaką chcesz ocenę.. Kryzys Rzeczypospolitej.. wiersza Stanisaw kiewski 1620 Cecora Klska tabeli 1 p.Dziedzictwo Rzeczypospolitej Obojga Narodów DRAFT.. Rozpocznij test3.. Czas pytania: 00:00:05.Test z Historii W Rzeczypospolitej Szlacheckiej.. Powtórz materiał i sprawdź czy już wszystko potrafisz!. Upadek Rzeczypospolitej.. Sprawdź, co wiesz o II Rzeczpospolitej - Polska Agencja Prasowa zaprasza do udziału w serii quizów historycznych.. Pisał może ktoś sprawdzian z książki Poznać przeszłość.. Test z odpowiedziami Powtórzenie Fiszki Przeglądaj pytania z testu.. Wejdz i sprawdz oferte swiatowych bestsellerow na Ceneo.pl.. Test jest przeznaczony dla uczniów klas 6.. Właściwa odpowiedź.. i Wielkie Księstwo Litewskie jest jedno nierozdzielone i nieróżne ciało, a także nieróżna, ale jedna spolna Rzeczpospolita która się ze dwu państw i narodów w jeden lud zniosła i spoiła..

Test wiedzy podsumowujący dział trzeci "Dumne dziedzictwo".

Pytanie 1 /10.. c. pokoj religijny mial zapewnic akt konfederacji warszawskiej z 1573 r., ktory gwarantowal tolerancje religijna mniejszosciom wyznaniowym.. Odpowiedzi piszemy z małej litery z wyjątkiem nazw własnych, nazwisk i imion, które piszemy z dużej litery.. Chyba że macie test to możemy zrobić wymiane.. Dziedzictwo Rzeczypospolitej Obojga Narodów DRAFT.. Jan Karol Chodkiewicz - 1605 - Kircholm - Rozbicie wojsk szwedzkich przez siły Rzeczypospolitej.. Sprawdzian z historii klasa 6 dział 3.. Szkoły; Rodzice; Premium; Demo; Logowanie; Rzeczpospolita Obojga Narodów.. A temu obojemu narodowi, żeby już wiecznymi czasy jedna głowa, jeden pan i jeden król .Jest już drugi quiz wiedzy o II Rzeczpospolitej.. Czas kursu: 00:00:05. do sprawdzianu, dział Dziedzictwo Rzeczypospolitej Obojga Narodów?. Quiz "Moja Polska".. Do wygrania nagrody rzeczowe!. Ojczysty panteon i ojczyste spory z działu III dziedzictwo rzeczypospolitej obojga narodów ?. PROSZĘ 10 pkt za rozwiązanie + 5 pkt za najlepsze rozwiązanie - 27.1.2016 (17:33) - przydatność: 22% - głosów: 14Dziedzictwo Rzeczypospolitej Obojga Narodow 1.. Część 3.. Suma punktów: /25.00..


wave

Komentarze

Brak komentarzy.
Regulamin | Kontakt