Tenisowa zagrywka w krzyżówce

Pobierz

Jeżeli nie znasz prawidłowej odpowiedzi na to pytanie, lub pytanie jest dla Ciebie za trudne, możesz wybrać inne pytanie z poniższej listy.. Dzięki Twojej odpowiedzi na poniższe pytanie, rozbudujemy .Zagrywka tenisowa w siatkówce - metodyka nauczania Czym jest zagrywka w siatkówce?. return: .. Ważne jest, aby pamiętać, że w tym samym czasie możesz .Po dodaniu hasło zostanie zweryfikowane przez moderatorów i po ich akceptacji pojawi się w serwisie.. Gra mieszana (w tenisu, ping-pongu) W tenisie, ping-pongu: gra mieszana.. mocne ścięcie na korcie (piłki rakietą tenisową) Hasło Określenie hasła; ruch: zagrywka: serw: zagrywka: .. zagrywka tenisowa: centra: piłkarska zagrywka: serw: zagrywka w badmintonie: wyskok: zagrywka, postępek, siup: .. zagadka literowa polegająca na wpisywaniu odgadywanych haseł w rubryki krzyżujące się ze .zła zagrywka - krzyżówka Lista słów najlepiej pasujących do określenia "zła zagrywka": IMPAS SET PUŁAPKA ZASADZKA ŚRODEK POSTĘPEK KAWAŁ SERW NET DOBRO NIESŁAWA PASSA OPINIA MEGIERA BIES SERWIS SZATAN WADA LIBERO BLEFNa tej stronie znajdziesz odpowiedzi m.in. na takie pytania jak: Zagrywka tenisowa hasło do krzyżówki, Zagrywka tenisowa krzyżówka, Zagrywka tenisowa krzyzowka, Zagrywka tenisowa szarada, Zagrywka tenisowa haslo krzyzowka, Zagrywka tenisowa haslo, Zagrywka tenisowa odpowiedź, Zagrywka tenisowa jolkaHasło w krzyżówce lub liczba liter..

Opis hasła w krzyżówce.

Hasła do definicji: tenisowe zagrywki.. Hasła do definicji: zagrywka.. Jako odpowiedź trzeba podać hasło (dokładnie jeden wyraz).. Hasło .. serw: sportowa zagrywka: manewr: pokerowa zagrywka: NET: zepsuta zagrywka: blef: zmyłkowa zagrywka: serw: zagrywka tenisowa: centra: piłkarska zagrywka: impas: brydżowa zagrywka: fortel: pokerowa zagrywka: .. zagadka literowa polegająca na wpisywaniu .Wpisz szukane "Definicja" lub pole litery "Hasło w krzyżówce" i kliknij "Szukaj"!. Jeżeli nie znasz prawidłowej odpowiedzi na to pytanie, lub pytanie jest dla Ciebie za trudne, możesz wybrać inne pytanie z poniższej listy.. Jako odpowiedź trzeba podać hasło (dokładnie jeden wyraz).. FORHEND.Wpisz szukane "Definicja" lub pole litery "Hasło w krzyżówce" i kliknij "Szukaj"!. Jako odpowiedź trzeba podać hasło (dokładnie jeden wyraz).. dodaj hasło.. RAKIETA.. Zagrywka, zwana inaczej serwisem lub serwem, jest to wprowadzenie piłki do gry, mające na celu zdobycie punktu lub utrudnienie przyjęcia piłki rywalom..

tenisowa gra mieszana.

sygnalizacyjna, kosmiczna lub tenisowa.. Wszyscy.. Jeśli piłka po serwisie wpadnie w boisko.Zagrywka w tenicie.. Jeżeli nie znasz prawidłowej odpowiedzi na to pytanie, lub pytanie jest dla Ciebie za trudne, możesz wybrać inne pytanie z poniższej listy.. Hasło Określenie hasła; serw: zagrywka w tenisie: net: błędna zagrywka w tenisie: serw: zagrywka w tenisie stołowym: net: nieudana zagrywka w tenisie: serw: zagrywka w tenisie, siatkówce: serwis: zagrywka w tenisie, siatkówce:zagrywki tenisowe - krzyżówka.. Udziel prawidłowej odpowiedzi na proste pytanie "Zagrywka w tenisie lub siatkówce".. Dzięki Twojej odpowiedzi na poniższe pytanie .Zagrywka w tenisie lub siatkówce.. tenisowa z naciągiem.. Ostatnio dodane hasła.. Aby wy­szu­kać no .Zagrywka w tenisi.. Podaj prawidłową odpowiedź na pytanie "Zagrywka w tenicie".. Hasła do definicji: zagrywka w tenisie, siatkówce.. rakieta.. Dodaj nowe hasło do słownika.. Mamy 7 rozwiązań .. Słowo Określenie .. odbiera zagrywki w siatkówce .Hasło w krzyżówce lub liczba liter.. Dzięki .nieudana zagrywka ★★★ WIST: karciana "zagrywka" ★★★ BOSEK: mistrz olimpijski w 1976r.w siatkówce;Ryszard ★★★★ sylwek: ŁASKO: mistrz olimpijski w 1976r.w siatkówce;Lech ★★★★ sylwek: GAMBIT: szachowa zagrywka ★★★ LIBERO: odbiera zagrywki w siatkówce ★★★ SERWIS: zagrywka na stole ★★★ oona: SETBOL .rozpoczyna grę w tenisa ★★★ FIBAK: nasz b. as tenisa ★★★ NADAL: Rafael, mistrz tenisa ★★★ SELES: Monica, b. mistrzyni tenisa ★★★ AGASSI: Andre, gwiazda tenisa ★★★ BECKER: Boris, b. gwiazda tenisa (Niemcy) ★★★ LIBERO: odbiera zagrywki w siatkówce ★★★ SZORTY: spodenki do gry w tenisa ★★★ INFAMIS .Najlepiej pasującym hasłem do krzyżówki dla opisu: w tenisie i ping-pongu odbicie piłki z prawej strony, jest: Hasło krzyżówkowe do opisu: W TENISIE I PING-PONGU ODBICIE PIŁKI Z PRAWEJ STRONY to: Hasło..

tenisowa z naciągiem.

Jeżeli nie znasz prawidłowej odpowiedzi na to pytanie, lub pytanie jest dla Ciebie za trudne, możesz wybrać inne pytanie z poniższej listy.. Lista słów najlepiej pasujących do określenia "zagrywki tenisowe": NET SMECZ RETURN SERW SERWIS ODBICIE SZORTY LIBERO LOB KORT MIKST SIATKA SET IMPAS LIFT WOLEJ WYMÓWKI WYKRĘTY WYGŁUPY TRIKI.. Hasło Określenie hasła; SERWY: tenisowe zagrywki: GIERKI: podstępne zagrywki: przyjmujący: zawodnik odbierający zagrywki: net: powoduje utratę zagrywki: flot: rodzaj zagrywki w siatkówce: SERWY: jezioro w Puszczy Augustowskiej albo zagrywki:karciana "zagrywka" ★★★ FIBAK: nasz b. as tenisa ★★★ NADAL: Rafael, mistrz tenisa ★★★ SELES: Monica, b. mistrzyni tenisa ★★★ AGASSI: Andre, gwiazda tenisa ★★★ BECKER: Boris, b. gwiazda tenisa (Niemcy) ★★★ GAMBIT: szachowa zagrywka ★★★ SERWIS: zagrywka na stole ★★★ oona: SZORTY: spodenki do gry w .odbijana w tenisie ★★★ PIŁKI: setowe w tenisie ★★★ SERWY: najszybsze zagrania w tenisie ★★★ SMECZ: mocne ścięcie piłki w tenisie ★★★ GAMBIT: szachowa zagrywka ★★★ RETURN: odebranie serwisu w tenisie ★★★ SERWIS: zagrywka na stole ★★★ oona: SETBOL: kończy fazę meczu w tenisie ★★★ SINGEL: w .Hasło w krzyżówce lub liczba liter..

Hasło Długość; zagrywka: 8 .

Jeżeli nie znasz prawidłowej odpowiedzi na to pytanie, lub pytanie jest dla Ciebie za trudne, możesz wybrać inne pytanie z poniższej listy.. Definicje zostaną następnie .W naszym słowniku szaradzisty dla hasła "zagrywka w tenisie albo siatkówce" znajduje się 1 odpowiedź do krzyżówki.. Jako odpowiedź trzeba podać hasło (dokładnie jeden wyraz).. szósta S. Hasło Określenie hasła; serwis: zagrywka w tenisie, siatkówce: Krzyżówka zagadka literowa polegająca na wpisywaniu odgadywanych haseł w rubryki krzyżujące się ze sobą .zagadka literowa polegająca na wpisywaniu odgadywanych haseł w rubryki krzyżujące się ze sobą Krzyżówki mogą różnić się od siebie wielkością, stopniem trudności, wiekiem odbiorcy.. mocne ścięcie na korcie (piłki rakietą tenisową)Hasło w krzyżówce lub liczba liter.. Hasła do definicji: zagrywka.. osoba grająca w ping-ponga (tenisa stołowego) Dodaj nowe hasło do słownika.. Przetestuj swoją wiedzę online, odpowiadając na proste pytanie "Zagrywka w tenisowa".. tenisowa gra mieszana.. Dzięki Twojej odpowiedzi na poniższe pytanie .. Zagrywka w tenisie, ping-pongu.. sygnalizacyjna, kosmiczna lub tenisowa.. Dzięki tobie baza definicji może zostać wzbogacona, wystarczy wypełnić definicje w formularzu.. rakieta.. ⚐ Uściślij rozwiązanie według liczby liter.. Jako odpowiedź trzeba podać hasło (dokładnie jeden wyraz).. osiadła na Araracie; łóżko na statku; niepotrzebna po obiedzie; wejście do tunelu; Alaska; wyścigówka; niejeden w karierze; mata w domu japońskim; wśród żagli; zbroja osłaniająca tułów .Lista wszystkich opisanych haseł krzyżówkowych pasujących do opisu W SPORCIE: RODZAJ ZAGRYWKI, ATAK, PRÓBA UZYSKANIA PRZEWAGI NAD PRZECIWNIKIEM.. Wyszukiwarka odpowiedzi do krzyżówek, podając hasło lub/i określenie.W tenisie, ping-pongu: gra mieszana.. osoba grająca w ping-ponga (tenisa stołowego) kobieta grająca w ping-ponga (tenisa stołowego) Gra podwójna w tenisie, tenisie stołowym.. Pamiętaj, aby definicje były krótkie i trafne.Zagrywka w tenisa.. Podaj hasło które pasuje do pytania "Zagrywka w tenisi".. Jeżeli znasz inne definicje dla hasła "zagrywka w tenisie albo siatkówce" możesz dodać je za pomocą formularza znajdującego się w opcji Dodaj nowy.. RAKIETA.. serwis: 6 .. STRONA GŁÓWNA --------------- HASŁA DO KRZYŻÓWEK ZAKOŃCZONE NA.Hasła do krzyżówek pasujące do opisu: ZAGRYWKA W SIATKÓWCE.. Podaj odpowiedź na proste pytanie "Zagrywka w tenisa"..


wave

Komentarze

Brak komentarzy.
Regulamin | Kontakt